Z czego wykonane są torby marki BUBBA?

Produkty BUBBA to torby i akcesoria wykonane w Polsce z wysokiej jakości skóry bydlęcej i innych materiałów. W naszej kolekcji znajdziecie m. in. torebki wykonane ze skór bydlęcych tłoczonych we wzór skóry krokodyla oraz miękkich skór bydlęcych o drobnoziarnistej „groszkowej” powierzchni.

Jak dbać o torebki BUBBA?

Aby torebki BUBBA jak najdłużej zachowały swój wygląd zalecamy zastosowanie się do kilku prostych rad:

• Unikaj nadmiernego kontaktu z wodą. Jeśli Twoja torebka ulegnie zamoczeniu, postaraj się jak najszybciej osuszyć ją suchą szmatką. Następnie pozostaw do wyschnięcia w temperaturze pokojowej.

• Chroń torebkę przed kontaktem z różnego rodzaju ostrymi przedmiotami, biżuterią oraz szorstkimi powierzchniami. Mogą one spowodować trwałe zarysowania i uszkodzenie zewnętrznej warstwy skóry.

• Jeśli przez dłuższy czas nie używasz torebki, przechowuj ją w dołączonym bawełnianym worku przeciwkurzowym. Wybierz suche i chłodne miejsce o swobodnym obiegu powietrza, unikając intensywnej i bezpośredniej ekspozycji na promienie słoneczne. Wypełnij wnętrze torebki papierem, aby w trakcie przechowywania nie uległa deformacji.

• Jeśli posiadasz torebkę w jasnym kolorze unikaj kontaktu z materiałami, które mogą barwić, np. niesprany jeans czy ciemne ubrania. Kontakt z nimi może doprowadzić do nieodwracalnych zabrudzeń powierzchni skóry.

• Jeśli na skórze pojawią się zabrudzenia, postaraj się jak najszybciej je usunąć za pomocą bawełnianej tkaniny zamoczonej w niewielkiej ilości ciepłej wody. Następnie pozostaw torebkę do wyschnięcia w temperaturze pokojowej.

• Pamiętaj, by do pielęgnacji skóry nie używać silnych środków chemicznych, rozpuszczalników lub zmywaczy, mogą one spowodować nieodwracalne zmiany w twojej torebce.

• Zachowaj ostrożność podczas używania środków do dezynfekcji rąk, perfum, zmywaczy do paznokci i innych środków na bazie alkoholu. Mogą one mieć szkodliwy wpływ na wygląd i strukturę skóry, z której wykonana jest torebka.

• Pamiętaj, że każda torebka wykonana ze skóry jest unikalna ze względu na niepowtarzalne cechy płata skóry, z którego powstała. Naturalną właściwością skóry jako surowca jest to, że z czasem i w miarę użytkowania dojrzewa i nabiera patyny. Może również zmięknąć i nabrać większej elastyczności. Jest to proces naturalny.

Jaki jest okres gwarancji?

Wszystkie nasze produkty objęte są 2-letnim okresem gwarancji.

Jakie wady obejmuje gwarancja?

Gwarancja obejmuje wady ukryte, nie zaś te, które powstają w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu. Wady objęte gwarancją obejmują wszelkie aspekty związane z wytrzymałością produktu, tj. obejmujące usterki konstrukcyjne. W szczególności gwarancja nie obejmuje naturalnych procesów zmiany wyglądu skóry naturalnej, jej przebarwiania się i naturalnego starzenia, ponieważ zmiany te wynikają z właściwości użytego surowca.

Jak szybko otrzymam zamówiony produkt?

Dołożymy wszelkich starań, aby wysłać Twoje zamówienie jak najszybciej, maksymalnie w ciągu 3 dni od daty zaksięgowania zapłaty na naszym koncie bankowym. Firma kurierska dostarczy zamówienie w ciągu dwóch dni roboczych od daty nadania przesyłki. Zamówienia wysyłamy wyłącznie w dni robocze.

W jaki sposób mogę opłacić moje zamówienie?

W naszym sklepie internetowym dostępne są następujące formy płatności za zamówienie:

  • przedpłata na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 62 1050 1054 1000 0097 4858 05950001
  • gotówka za pobraniem
  • PayPal/Karta płatnicza
  • PayU

Jakie są koszty dostawy?

Dla zamówień powyżej 300,00 PLN dostawa na terenie Polski jest darmowa.

Koszt dostawy dla zamówień poniżej 300,00 PLN wynosi 16,00 PLN.

Operatorami realizującymi wysyłkę na terenie Polski są DPD Polska oraz Paczkomaty InPost.

Czy istnieje możliwość wysyłki zamówienia za granicę?

Tak, realizujemy wysyłki zamówień również za granicę. W celu wysyłki za granicę prosimy o kontakt pod adresem contact@bubba.com.pl

Czy mogę dokonać zwrotu zamówienia jeśli produkt nie spełnił moich oczekiwań?

Oczywiście masz prawo do zwrotu produktu bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Produkt nie może posiadać żadnych śladów użytkowania oraz musi zostać wysłany wraz z dowodem zakupu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy możesz złożyć za pomocą formularza odstąpienia od umowy. Prawo zwrotu nie przysługuje w przypadku zakupu stacjonarnego w showroomie marki.

Gdzie znajdę formularz odstąpienia od umowy?

Formularz odstąpienia od umowy znajdziesz tutaj.

Na jaki adres odesłać towar oraz oświadczenie odstąpienia od umowy?

Będziemy wdzięczni za odesłanie zwracanego produktu oraz oświadczenia odstąpienia od umowy na adres:

Good Goods Company Łukasz Król
ul. Liliowa 47
04-953 Warszawa

Oświadczenie odstąpienia od umowy możesz wysłać również drogą elektroniczną na contact@bubba.com.pl

Kto ponosi koszty zwrotu zamówienie?

Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu zakupionych produktów.

W jakim czasie otrzymam zwrot środków na moje konto?

Zwrotu płatności na twoje konto dokonamy nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży.